ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Детальний план території   для продажу на земельних торгах (аукціоні) для комерційної діяльності  по вул. Січових Стрільців, б/н в м. Бурштин  Івано-Франківської області.

8 1 Актуально до:
Голосування
0 проголосувало
0% За 0% Проти
Номер, дата реєстрації:
13 від 27 січня 2021, 17:40
Дата початку обговорення:
Дата завершення обговорення:
Статус:
Підтверджена консультація
Адреса:
м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;
Гіперпосилання:
Перейти

Замовник проекту: Виконавчий комітет Бурштинської міської міської ради На  виконання рішення Бурштинської міської ради від 20.12.2018 № 28/65-18 та від 03.07.2020 № 08/97-20. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока Тетяна Іванівна. Мета проектів містобудівної документації: - визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва; -визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки; Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. При розробці даного проекту: прийнятий комплексний підхід до благоустрою території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створенням умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 27.01.2021 року до 08.02.2021 року на офіційному сайті Бурштинської міської ради, у секторі містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців,15, н.п.1 (приміщення ЦНАП). Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду. В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936; факс (03438) 46-260; e-mail: br-mrada@ukr.net Терміни подання пропозицій: з 27.01.2021 року до 08.02.2021 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 08.02.2021 року. Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені  09.02.2021 року 17.30годині за  адресою:  актовий зал будинку культури імені Т. Шевченка по вул.С.Бандери,буд.60, місто Бурштин. Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 09.02.2021 включно.

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Мешканці Бурштинської територіальної громади

Увійдіть щоб залишити коментар