ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення»

Голосування
1 проголосувало
100% За 0% Проти
Номер, дата реєстрації:
6 від 14 листопада 2019, 11:14
Ініціатор:
Бандура Ірина Ігорівна
завідувач сектору ЖКГ і обліку комунального майна
Дата початку обговорення:
Дата завершення обговорення:
Статус:
Підтверджена консультація
Адреса:
вул. Січових Стрільців,

Виконавчий комітет Бурштинської міської ради відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення». Обгрунтовання необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  Одним із видів діяльності КП «Житловик» є надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Забезпечення населення міста Бурштин питною водою є однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідне для збереження здоров’я та поліпшення умов проживання. Протяжність водопровідної мережі становить 39,2 км, з якої 2,8 км знаходиться в ветхому та аварійному стані. Загальна протяжність каналізаційної мережі - 36,9 км, з яких 4,5 км ветхих і аварійних. Діючі на сьогоднішній день тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не відшкодовують витрат виробництва, що обумовлює збитковість підприємства. Тариф на послуги з водопостачання відшкодовується лише на 63,3 %, на послуги з водовідведення – на 68,1 %. Ріст витрат виробництва – мінімальної заробітної плати, особливо ріст цін на енергоносії та паливо-мастильні матеріали, прямо пропорційно збільшують вартість цих послуг. Враховуючи те, що вартість електроенергії є однією із основних складових собівартості водопостачання та водовідведення, енергозбереження є основною проблемою модернізації систем водопостачання та водовідведення. У зв’язку з відсутністю обігових коштів, підприємство не має змоги здійснювати ремонти та оновлення основних виробничих фондів та запроваджувати заходи з енергозбереження. Розмір тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення повинен відповідати економічно обґрунтованим витратам на їх виробництво. Тарифи, які встановлені рішенням виконавчого комітету від 23.08.2019 № 167 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» не відшкодовують собівартості видобутку води та очистки стоків, тому неможливо вирішити всі виробничі проблеми підприємства по забезпеченню споживачів міста Бурштина питною водою. Для врахування інтересів як споживачів так і підприємства – забезпечення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в повному обсязі і відповідної якості та поліпшення фінансового стану підприємства – пропонується прийняти проєкт рішення виконавчого комітету Бурштинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення». Проєкт тарифів додається.

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Споживачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення м. Бурштин.

Увійдіть щоб залишити коментар